ویلا سرخرود ارزان کد ۲۷۴
2016-09-29
پیمانکار آسفالت شمال
پیمانکار آسفالت شهسوار
2016-10-03

فروش آپارتمان سرخرود

کدملک:(۶۰)

فروش آپارتمان سرخرود

فروش آپارتمان سرخرود | فروش آپارتمان سرخرود خط دریا | فروش آپارتمان سرخرود خیابان قوری | فروش آپارتمان سرخرود خط دریا میدان قوری | فروش آپارتمان سرخرود خط ساحلی میدان قوری | فروش آپارتمان سرخرود میدان قوری خط ساحلی | فروش آپارتمان سرخرود ازرانفروش آپارتمان سرخرود خط دریا

آپارتمان فروشی ما در شهر توریستی و زیبای سرخرود و در بهترین منطقه این شهر قرار دارد و فضای مناسب برای سرمایه گذاری و یا زمان مناسب جهت خرید آپارتمان در خط ساحلی سرخرود خط دریا میدان قوری می باشد اپارتمان کورد نظر کاملا مهندسی ساخته شده و از علم روز جهت معماری خارجی و داخلی بهره کافی در آن برده شده و از کلیه فضا به شکل مفید بهره کافی را برده اند مجتمع مسکونی اپارتمانی ما نو ساز و اماده تحویل می باشد لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر و قرار بازدید خرید با شماره ۹۱۱۵۷۰۶۵۴۸۰ حبیبی تماس بگیرید

فروش آپارتمان سرخرود

فروش آپارتمان سرخرود

فروش آپارتمان سرخرودفروش آپارتمان سرخرودفروش آپارتمان سرخرودتعریف آپارتمان :

در قانون از آپارتمان تعریفی به عمل نیامده است ولی در اصطلاح می‌توان گفت : آپارتمان عبارتست از یك واحد مستقل در ساختمان چند طبقه كه از آن برای سكونت یا جهت كسب و پیشه استفاده می‌شود .
مالكیت در آپارتمان‌ها شامل دو قسمت است :

۱٫ مالكیت اختصاصی
۲٫ مالكیت مشترك

قسمت اختصاصی : به بخشی از ملك گفته می‌شود كه فقط صاحب آپارتمان حق استفاده از آن را دارد مثل بالكن .
قسمت مشترك : قسمت‌هایی از ساختمان است كه كلیه مالكین حق استفاده از آن را دارند كه شامل این مكان‌ها می‌باشد: زمین زیر بنا (خواه متصل به بنا باشد یا بنا به وسیله پایه روی آن قرار گرفته باشد). تاسیسات قسمت‌های مشترك از قبیل چاه آب، پمپ، منبع آب، مركز حرارت و تهویه،

 

رختشویخانه، تابلوهای برق، كنترها، تلفن مركزی، انبار عمومی ساختمان، اتاق سرایدار در هر قسمت بنا كه واقع شده باشد، آسانسور، چاه‌های فاضلاب، لوله‌ها از هر قبیل مانند لوله‌های فاضلاب، برق و تلفن، گذرگاه‌های شوت زباله، اسكلت ساختمان، تاسیسات مربوط به راه پله وسایل تامین كننده روشنایی تلفن، زنگ اخبار، شیرهای آتش نشانی، پشت بام و تاسیساتی كه در پشت بام برای استفاده عمومی احداث گردیده است، نمای خارجی ساختمان، محوطه ساختمان، باغ‌ها و پاركها كه جنبه استفاده عمومی دارند و در سند اختصاصی قید نگردیده‌اند. پله‌های ورود به پشت بام و پله‌های ایمنی، درها و پنجره‌ها، راهروها و پاگردها كه در قسمت‌های غیر اختصاصی باشند. دیوارهای حد فاصل بین قسمت‌های اختصاصی چنانچه جزو اسكلت ساختمان نباشند، بین آن قسمت‌ها مشترك هستند .

 

 

اداره امور ساختمان :
در صورتی كه تعداد مالكین آپارتمانها از سه نفر بیشتر باشد مجمع عمومی مالكین تشكیل می‌شود و در اولین جلسه مدیر یا هیئت مدیره را انتخاب می‌كند. مدیر می‌تواند از اعضای ساختمان باشد یا از خارج انتخاب شود. برای رسمیت مجمع عمومی، حضور بیش از نصف مالكین آپارتمان‌ها ضروری است و در صورت عدم حصول اكثریت، درجلسه سوم با رای اكثریت حاضر در جلسه تصمیمات به تصویب می‌رسد و آرای اتخاذ شده توسط حاضرین در جلسه، توسط مدیر به ساكنین غایب اطلاع داده می‌شود .

 

اختیارات و وظایف مدیران :
مدیر آپارتمان مسوول حفظ و اداره ساختمان است و در واقع تصمیم‌های مجمع عمومی را به اجرا در می‌آورد. مدیر برای مدت دو سال انتخاب می‌شود. البته ممكن است مجمع برای سال‌های بعد هم او را انتخاب كند .

مجمع عمومی علاوه بر انتخاب هیئت مدیره یك خزانه دار نیز انتخاب می‌كند كه نسبت به تنظیم هزینه و درآمد و گزارش به مجمع اقدام نماید .
هیئت مدیره موظف است تمام ساختمان را در مقابل آتش سوزی بیمه كند و هزینه بیمه را بین شركا تقسیم نماید. در صورت عدم بیمه و وقوع آتش سوزی هیئت مدیره مسئول جبران خسارت‌ها است .
چنانچه تعداد واحدها بیش از ۱۰ آپارتمان باشد انتخاب یك دربان برای مجموعه ضروری است .

 

هزینه آپارتمان‌ها :
مالكین آپارتمان‌ها موظفند هزینه‌های مشترك و مستمری را كه برای قسمت‌های مشترك ساختمان ضروری است مانند آب، برق، گازوییل، گاز و غیره پرداخت نمایند. هزینه‌های قابل پرداخت یا بستگی به مساحت ارتباطی ندارند مانند هزینه تاسیسات، سرایدار، دربان، دستمزد هیئت مدیره و غیره .
پرداخت هزینه آپارتمان توسط مالك یا مستاجر آن، بستگی به قرار داد تنظیم شده بین آنها دارد. چنانچه مالك طبق قرار داد از پرداخت هزینه خودداری نماید، مستاجر می‌تواند آن را از اجاره بها كسر كند. چنانچه مستاجر از پرداخت هزینه خودداری نماید، هیئت مدیره حق دارد برای دریافت آن به مالك مراجعه كند .
هیئت مدیره می‌تواند برای تامین هزینه مبلغی را از صاحبان آپارتمان‌ها بعنوان تنخواه گردان اخذ نماید .
مدیر آپارتمان مسئول حفظ و اداره ساختمان است و در واقع تصمیم‌های مجمع عمومی را به اجرا درمی‌آورد .
چنانچه سه نفر از كارشناسان رسمی دادگستری فرسودگی كامل بنا و بیم خطر جانی و مالی ناشی از آن را گواهی نمایند ساختمان قابل تجدید بنا خواهد بود .

 

 

وظایف دفاتر اسناد رسمی :
دفاتر اسناد رسمی موظفند هنگام تنظیم هر نوع سند انتقال، اجاره، رهن، صلحع هبه و … گواهی تسویه حساب هزینه‌های مشترك را كه به تأیید هیئت مدیره یا مدیر ساختمان رسیده باشد، از مالك دریافت نمایند .

 

تعمیرات آپارتمان‌ها :
چنانچه سه فر از كارشناس‌های رسمی دادگستری فرسودگی كامل بنا و بیم خطر جانی و مالی ناشی از آن را گواهی نمایند ساختمان قابل تجدید بنا خواهد بود .
چنانچه اقلیتی از صاحبان واحدها نسبت به جدید بنا رضایت ندهند، مالكین موافق تجدید بنا می‌بایست با اخذ مجوز از دادگاه خانه مناسبی برای آنها اجاره كنند تا به مكان جدید منتقل شوند. در صورتی كه مخالفین از انتقال به خانه اجاره‌ای خودداری كردند. هیئت مدیره یا مدیر به دادگستری یا مجتمع قضایی مراجعه می‌كند و با اخذ دستور تخلیه آن واحدها، نسبت به این كار اقدام می‌نماید .

سرخرود یکی از شهرهای استان مازندران ایران است. این شهر مرکز بخش سرخ‌رود شهرستان محمودآباد است. جمعیت بومی این شهر (بافت الف) حدود دوازده هزار نفر است.

این شهر در ۶ کیلومتری غرب فریدون‌کنار و پانزده کیلومتری شرق محمودآباد در کنار دریای خزر و در انتهای مسیر رودخانهٔ هراز به دریای خزر قرار دارد.

کشاورزی (برنج)، ماهیگیری، شکار پرندگان وحشی و باغداری مهم‌ترین شغل‌های ساکنان این شهر می‌باشد. شکار پرندگان وحشی به روشی خاص و بسیار قدیمی در این شهر و دو روستا اطرافش انجام می‌شود که این روش شکار در حال حاضر فقط در این ناحیه از استان و حتی کشور انجام می‌شود.

از حیوانات بومی سرخرود می توان به روباه،جوجه تیغی،گربه وحشی(مردم محلی به آن بامشی شال گویند) و قاقم(نوعی راسو که مردم محلی به آن عروسک می گویند)نام برد. همچنین این شهر در زمستان میزبان چند هزار قوی مهاجر میباشد.سرخرود

سرخرود یکی از شهرهای استان مازندران ایران است. این شهر مرکز بخش سرخ‌رود شهرستان محمودآباد است. جمعیت بومی این شهر (بافت الف) حدود دوازده هزار نفر است.

این شهر در ۶ کیلومتری غرب فریدون‌کنار و پانزده کیلومتری شرق محمودآباد در کنار دریای خزر و در انتهای مسیر رودخانهٔ هراز به دریای خزر قرار دارد.

کشاورزی (برنج)، ماهیگیری، شکار پرندگان وحشی و باغداری مهم‌ترین شغل‌های ساکنان این شهر می‌باشد. شکار پرندگان وحشی به روشی خاص و بسیار قدیمی در این شهر و دو روستا اطرافش انجام می‌شود که این روش شکار در حال حاضر فقط در این ناحیه از استان و حتی کشور انجام می‌شود.

از حیوانات بومی سرخرود می توان به روباه،جوجه تیغی،گربه وحشی(مردم محلی به آن بامشی شال گویند) و قاقم(نوعی راسو که مردم محلی به آن عروسک می گویند)نام برد. همچنین این شهر در زمستان میزبان چند هزار قوی مهاجر میباشد.

منابعجستجوهای مربوط به فروش آپارتمان سرخرود

دیدگاهتان را بنویسید