فروش ویلا در بابلسر
2016-04-16
ریشه یابی مشکلات معاملات املاک در کشور
2016-04-18

فروش آپارتمان بابلسر

کد ملک:(۴۵)

فروش آپارتمان بابلسر

فروش آپارتمان بابلسر | شمال فروش آپارتمان بابلسر | فروش آپارتمان بابلسر در مازندران | فروش آپارتمان بابلسر نو ساز | فروش آپارتمان بابلسر نو ساز کلید نخورده | فروش آپارتمان بابلسر بلوار دانشگاه

فروش فوری آپارتمان کاملا زیر قیمت :
مشخصات ملک : محدوده (بلوار داتشگاه) – طبقه هشتم نوساز کلید نخورده – ۷۵ متری دو خواب – بسیار خوش نقشه – منظره کامل شهر بابلسر – دیوار ها تماما کاغذ دیواری – آشپزخانه MDF همراه با هود و گاز ۴ شعله شیک – پارکینگ + انباری – ساختمان با نگهبانی و ۴ درب ریموت برای پارکینگ ها – ۲۲ میلیون وام ۴ درصدی– ارزش واقعی متری ۱۷۰۰ – قیمت فروش (متری ۱۴۰۰ ) – (سند تا قبل از تابستان تحویل میشود )

فروخته شد

photo_2016-04-18_16-24-26 photo_2016-04-18_16-25-01 photo_2016-04-18_16-25-08 photo_2016-04-18_16-25-12 photo_2016-04-18_16-25-18

ویلا (به فرانسوی و انگلیسی: Villa) به ساختمانی گفته می‌شود که در تعریف امروزه از چهار طرف به بیرون نما داشته باشد و معمولاً آن را در اطراف شهرها یا در ییلاق‌ها می‌سازند. البته در بعضی از کشورها قوانین ساخت و ساز به شهروندان اجازهٔ ساخت ویلا در داخل شهر را می‌دهد و خانه‌های مسکونی به صورت ویلایی ساخته می‌شوند.

بابُلْسَر یکی از شهرهای استان مازندران، در شمال ایران، بین دریای مازندران و رشته کوه البرز قرار دارد. این شهر مرکز شهرستان بابلسر است. این شهرستان ۱۲۴٫۳۲۳ نفر جمعیت دارد که معادل ۴/۴ درصد جمعیت کل استان است.[۲] بابلسر با پهنه۱۳۵۰ هکتار در مصب رودخانه بابلرود و در کرانه جنوبی دریای خزر و در ۵۲ درجه و ۳۹ دقیقه و ۳۰ ثانیه طول جغرافیایی و ۳۶ درجه و ۴۳ دقیقه عرض جغرافیایی قرار دارد.

رودخانه بابل بابل رود

بابل رود

رود بابل در حوالی دریای مازندران

بابلرود از میان شهر بابلسر می‌گذرد. وجود این رودخانه یکی از دلایل جذابیت این شهر در میان شهرهای مازندران برای گردشگران و حتی خود مازندرانی‌ها است. چرا که هیچکدام از رودهای جاری در استان مازندران امکانات رفاهی مشابه بابلرود (مانند قایق‌های تفریحی و…) را ندارند.

بوستانی در بابلسر

بوستانی در بابلسر

این رود یکی از رودخانه‌های مهم شمال کشور است که از بلندی‌های البرز در سوادکوه سر چشمه گرفته و با عبور از شهرستان بابل، در بابلسر به دریا می‌ریزد و شهر بابلسر را به دو بخش شرقی و غربی تقسیم می‌کند.

یکی از مکان‌های مهم گردشگری در بابلسر، اسکله ساحلی آن است که هر ساله شمار زیادی از مسافران را به خود جذب می‌کند. البته این اسکله جنبه تجاری ندارد و بیشتر به عنوان یکی از مکان‌های گردشگری مورد استقبال قرار می‌گیرد. همچنین در این اسکله، از سنگهایی به عنوان موج شکن بهره گرفته شده‌است که در نوع خود بسیار زیبا می‌باشد. یکی از دلایل بهره‌گیری از این موج‌شکن‌ها، جلوگیری از نفوذ آب در بخشی از منطقه و پارک نزدیک آن می‌باشد. از نکات قابل توجه در شهر بابلسر، پل اصلی آن مشهور به پل فلزی است. این پل یکی از اتصالات مهم میان خاورو باختر بابلسر است. این پل در سال ۱۳۱۳ با کسب اجازه از آقای سید مصطفی صالحی، و به دست آلمانیها ساخته شد.

دیدگاهتان را بنویسید