فروش ویلا در رویان
2016-02-21
فروش ویلا در کلوده
2016-02-22

فروش ویلا محمودآباد

فروش ویلا محمودآباد

کد ملک:(۱۸۱)
کد فرعی:(۶۲۷
محموداباد
۳۰۰ متر زمین
۱۷۰متر بنا
کف سرامیک
۳ خوابه
دوبلکس
کابینت ام دی اف
اب برق گاز
تراس نشیمن
فاصله تا دریا ۲۰۰متر
دارای سند تک برگ
شهرکی
نگهبانی
قیمت: ۴۱۰ میلیون تومان
اقساط ۵ ماهه

ویلای فروشی محمودآباد

ویلای فروشی محمودآباد

محمودآباد

محمودآباد نام شهری ساحلی در مجاورت دریای خزر است. این شهر مرکز شهرستان محمودآباد است. اقتصاد این شهر برپایه گردشگری، ماهیگیری و کشاورزی استوار است. شالوده شهر در دوره ناصرالدین‌شاه پایه‌گذاری شده و در دوره رضا شاه بیشترین توسعه را یافته‌است. محمودآباد در قدیم بندرگاه آمل بوده است.

شهرستان محمودآباد یکی از شهرستان‌های استان مازندران است. مرکز این شهرستان شهر محمودآباد است.

این شهرستان از شمال به دریای مازندران، از شرق به شهرستان بابلسر، از غرب به شهرستان نور و از جنوب به شهرستان آمل محدود است و از راه آمل به تهران متصل می‌شود.

این شهرستان نزدیک‌ترین شهرستان ساحلی به پایتخت کشور است. این شهرستان دارای یک فرودگاه نظامی و آموزشی می‌باشد که از سال ۱۳۹۲ با مشارکت بخش خصوصی پروازهای تفریحی و آموزشی با هواپیماهای دونفره فوق سبک برای عموم مردم در آن انجام می‌گیرد و موجب رونق گردشگری در این شهرستان شده است.[نیازمند منبع]

ویلا

ویلا (به فرانسوی و انگلیسی: Villa) به ساختمانی گفته می‌شود که در تعریف امروزه از چهار طرف به بیرون نما داشته باشد و معمولاً آن را در اطراف شهرها یا در ییلاق‌ها می‌سازند. البته در بعضی از کشورها قوانین ساخت و ساز به شهروندان اجازهٔ ساخت ویلا در داخل شهر را می‌دهد و خانه‌های مسکونی به صورت ویلایی ساخته می‌شوند.

ویلا محمودآباد، ویلاهای محمودآباد، ویلای محمودآباد، فروش ویلا محمودآباد، ویلا در محمودآباد، قیمت ویلا محمودآباد،فروش ویلا محمودآباد،

خرید ویلا محمودآباد

دیدگاهتان را بنویسید