فروش ویلا شمال سرخرود
2016-08-23
نما کامپوزیت شمال
2016-08-24

نمایندگی فروش لوله مانیسمال

نمایندگی فروش لوله مانیسمال

فروشگاه لوله مانیسمان در شمال مازندران | نمایندگی فروشگاه لوله مانیسمان | فروشگاه لوله مانیسمان در مازندران | فروشگاه لوله مانیسمان در شمال | مانیسمان | فروش لوله مانیسمان | فروش لوله مانیسمان اصفهان | فروش لوله مانیسمان اهواز | لوله مانیسمانفروشگاه ویلا تک

نمایندگی فروش لوله مانیسمال و لوله اب ,لوله گاز , لوله درزدار , لوله درزمخفي , لوله بدون درز , لوله اتشخوار , لوله هيدروليك , لوله اب و فاضلاب , لوله فلزي , لوله اهني , …

شماره تماس ۰۹۱۱۸۶۱۰۰۷۲ محمد متو

آدرس : مازندران آمل اندیشه ۵۱لوله مانیسمان

لوله های بدون درز در ایران به نام لوله های مانیسمان نامیده می شوند که از نام دانشمندی آلمانی که اولین بار این لوله ها را ساخت مشتق شده است. لوله مانیسمان از یک قطعه فولادی یک تکه ساخته می شود. در این روش لوله ها بدون درز است و برای ساخت آن یک قطعه شمش را گرم کرده و توسط سمبه ماتریس از یک قالب مخصوص عبور می دهند. سپس با غلطک های مخصوص تحت نورد و کشش قرار می گیرند تا به اندازه مورد نظر برسند. لوله مانیسمان بدلیل اینکه درز جوش ندارد، استحکام بالاتری دارد و در قطرهای پایین ساخته می شوند. دلیل این امر این است که ساخت لوله هایی با قطر بالا آن هم به صورت بی درز، بسیار مشکل خواهد بود و نیاز به صرف هزینه ی بالا دارد.
نمایندگی فروش لوله مانیسمال
لوله مانیسمان
برای اولین بار در ایران لوله مانیسمان یا بدون درز در دو مرحله خشن کاری (Rough) و ظریف کاری (Finishing) ساخته شد. لوله مانیسمان حداکثر تا قطر ۲۴ اینچ تولید می شوند و لوله های با درز در قطرهای بالا تولید می شوند. در موارد خاص توانایی ساخت لوله بی درز یا لوله مانیسمان تا قطر ۴٢ اینچ هم گزارش شده است. لوله مانیسمان بسته به فشار و نوع سیال دارای ضخامت های مختلفی می باشند.که در صنعت این ضخامت ها را schedule یا رده می نامند. بر اساس این جدول فشار کاری مجاز برای هر رده مشخص می باشد. با بالا رفتن رده ضخامت لوله مانیسمان بیشتر خواهد شد. بطور مثال در لوله ی مانیسمان ۱۰ اینچ ضخامت ۲۷/۹ میلی متر بوده در حالیکه در رده ۸۰ ضخامت لوله مانیسمان ۱/۱۵ میلی متر بوده و این عدد با بالا رفتن رده بیشتر می شود.
نمایندگی فروش لوله مانیسمال
لوله مانیسمان
به این نکته باید توجه شود که برای ساخت اتصالات که بدون درز هستند از روش های متفاوتی استفاده می شود:
— استفاده از مندرل، آهنگری، ریخته گری دقیق، تزریق در قالب فلزی، آهنگری همراه با جوشکاری

 

انواع لوله های درزدار و بدون درز ( مانیسمان ) از ۱/۲ اینچ الی ۱۲۰ اینچ در صنعت نفت , گاز , پتروشیمی , پالایشگاهی , نیروگاهی , کشاورزی , آبرسانی و ….
بورس لوله مانیسمان در رده های STD , 40 , 80 , 160
بورس لوله مانیسمان رومانی , اکراین , اهواز , روس , چین

نواع کنترل کننده های سطح: لول گیج – لول سوئیچ – لول ترانسمیتر
انواع شیر های کنترلی: پنوماتیک – ترموستاتیک – فشاری – گیت ولو – گلوب ولو – پلوگ ولو – بال ولو – چک ولو – شیر پروانه ای
انواع تله بخار: فلوتری – ترمودینامیکی – ترموستاتیکی – سطحی معکوس – فری فلوت
فروش انواع شیر های اطمینان و کنترل های الکترونیکی
انواع ابزار نمایشگر و اندازه گیری دقیق : فشار – دما – سطحی – جریان

فروش لوله های صنعتی و ساختمانی
فروش انواع لوله و اتصالات فولادی ( زانو , تبدیل , سه راهی , سردنده , مهره ماسوره , فلنچ , شیر گازی , شیر سوزنی , شیر چدنی , شیر آلات اتوماتیک , سه راهی انشعاب , شیر قبل از رگلاتور , فیوز گاز و…)
فروش لوله گاز , لوله آب , لوله نفت , اتصالات گاز , اتصالات آب و …..
تامین ملزومات و تاسیسات موتور خانه و ایستگاه گاز
فروش انواع لوله و اتصالات داربست ( بست چهار پیچ ایران بست – اتصال رابط )( لوله هندریل)
فروش ویژه لوله های سایز درشت و ضخامت بالا ( لوله درز مستقیم , لوله اسپیرال )جستجوهای مربوط به لوله مانیسمان

جستجوهای مربوط به لوله مانیسمان

دیدگاهتان را بنویسید